הדמיית זקיקי שיער

ישנם גברים ואף נשים הסובלים מתהליך התקרחות. יש כאלה החושבים כי זוהי גזרה ולא ניתן לעשות מאומה בנדון. מדובר לרוב, על בעיה שהיא נפוצה יותר בקרב הגברים, המתחילים להבחין בתופעת הידלדלות השיער. יש כאלה שפשוט דואגים לגלח באופן קבוע את הקרקפת, אבל ישנו פתרון יעיל באמצעות שיטה חדשה ומודרנית שעשויה לפתור בקלות את הבעיה, ללא טיפול תרופתי, שינויים הורמונליים עקב כך או נזק לבריאות. ניתן באמצעות שיטה של הדמיית זקיקי שיער, החשבת לשיטה פורצת דרך גם בקרב גברים ונשים. כולנו יודעים, כי מפרצים בקרקפת, רק גדלים משך הזמן, מה שבסוף יותיר אותנו ללא שיער בכלל. גם נשים וגם גברים, מוצאים עצמם ללא ביטחון עצמי ודאגה ממראה שיערם.

האמת שלאור העובדה שגברים בכל העולם מקריחים בין הגילאים: 21-35, כך שלפחות שני השליש מהגברים תהיה להם התקרחות או הידלדלות משמעותית של שיער. ניתן למצוא כמה סוגים של התקרחות, האחת גנטית, השנייה בגלל לחץ ומתח או מחלה, או עקב ניתוח באזור הראש או צלקות ממקורות שונים כגון תאונות. טיפול זה של הדמיית שיער, מתאים גם למקרים אלה.

שחזור מראה של שיער קצוץ – הסירו דאגה מראשכם..

ניתן, באמצעות הדמיית זקיקי שיער, להקנות מראה של שיער קצוץ, מה שעשוי אף לכסות צלקות ולהוסיף צפיפות ומרקם של מראה טבעי של השיער. במילים מקצועיות, שיטה יעילה זו, נקראת גם "שיער ווירטואלי". ניתן למצוא את כל גווני השיער בהתאמה מדויקת, כך שהמראה יהיה טבעי לחלוטין. אם פעם, היו נוהגים לחבוש פאות, מה שנראה מיד כשיער לא טבעי, מטפחות או כובעים, היום כבר ניתן למצוא שיטות יעילות יותר, ללא פגיעה בבריאות והמראה מיד ניכר, לאחר טיפול ההדמיה .היום, כאשר העבודה מתבצעת באמצעות מומחים מהשורה הראשונה,  תוכלו כבר להסיר דאגה מראשכם. טיפול זה, הוא ללא כאבים או צלקות

 כיצד מתבצעת הדמית זקיקי שיער?

מי שמעוניין לבצע הדמיית זקיקי שיער, חייב לדעת, כי  היא מתבצעת באמצעות מכשיר אלקטרוני הבנוי ממחטים זעירות ועדינות. את הפיגמנט, מחדירים לעור, בשכבה התת עורית, שהיא יציבה יותר וכן, ניתן להכיל את הפיגמנטים לתקופה של ארבע שנים ומעלה.. התוצאה תהיה, שילוב מושלם בין השיער האמיתי של סיבי הפיגמנט, כך שלא ניתן להבדיל בהבדלים בין השיער הטבעי לבין ההדמיה עצמה. יש לציין, כי הפיגמנטים שמוחדרים לעור, מורכבים מחומרים טבעיים ומינרלים.