יתרונות השימוש בשואב אבק תעשייתי

בתי עסק ומפעלים רבים משתמשים כידוע בשואב אבק תעשייתי, שואב אשר ניתן להשתמש בו לצורך היקפי שאיבה גדולים, הן בזכות עוצמת השאיבה החזקה ובזכות היכולות השונות אשר קיימות בכל אחד מהסוגים של שואבי אבק אלו.

העובדה ששואבי אבק תעשייתיים מאפשרים שאיבה משמעותית ובעוצמה חזקה, הפכה אותם לפופולאריים גם בשימוש ביתי. וכך יוצא שעם הזמן אנחנו יכולים לראות יותר ויותר בעלי בתים פרטיים או בתים גדולים, משתמשים בשואבי אבק תעשייתיים לצורך ניקיון הבית על חדריו השונים. זו אחת הסיבות שאנחנו יכולים לראות עלייה חדה במכירות של שואבי אבק תעשייתיים, מאחר ולצד עסקים רבים אשר צורכים ומשתמשים בו, גבר השימוש בו גם לצרכים פרטיים.

היתרונות של שואב אבק תעשייתי לשימוש ביתי

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של יתרונות בשימוש של שואב אבק תעשייתי לצרכים ביתיים. יתרונות אלו מוכרים כמובן גם בשימוש המקורי שלו, וכעת ניתן ליהנות ממנו גם באופן פרטי.

  • שואבי אבק תעשייתיים הם עוצמתיים יותר מאשר שואבי אבק רגילים.יש לכך שני הסברים. ההסבר הראשון הוא שמדובר בשואבים אשר מסוגלים לשאוב כמות עצומה של אבק ולכלוך תוך זמן קצר, כוח היניקה שלהם הוא משמעותי וגדול, זה נובע מהעובדה שיש להם מנוע חזק ומערכות פנימיות איכותיות מאוד. ההסבר השני הוא, שמדובר במערכת שמיועדת לשאוב חומרים מסוימים אשר מתאימים למבנים תעשייתיים, וכשלוקחים את השואב אל מבנה פרטי, אז מן הסתם, השימוש במערכת זו הופך ליתרון עצום מבחינת העוצמה ולו מהסיבה, שמדובר במבנה הרבה יותר פשוט וקל, לכאורה, לניקיון.
  • שואבי אבק תעשייתיים הם עמידים יותר. מאחר ומדובר בשואבים חזקים יותר אז גם מבחינה מכאנית הם עמידים יותר , יש לציין שהרבה פעמים מדובר בשואב אבק שיש לו למעלה ממנוע אחד, לפעמים שניים ולפעמים שלושה. זה בניגוד לשואב אבק ביתי רגיל שיש לו מנוע אחד.
  • הקיבולת שלו גדולה יותר מאשר שואב רגיל. מדובר על קיבולת של עשרים ושלושים ליטר ואפילו יותר. זה מאפשר לנקות את המבנה בצורה חלקה בלי הפסקות.

אם אנחנו לוקחים את שלושת הנתונים הנ"ל ומוסיפים את העובדה שמדובר בשואבי אבק עם מנועים של 2 כוח סוס ואף יותר, אנחנו מגיעים לנקודה בה אפשר ליהנות מהשואב בצורה אופטימאלית לאורך זמן.

לפני שאנחנו רוכשים שואב אבק תעשייתי עלינו לבחון מספר נקודות בסיסיות:

  • מה סוג האחריות שאנחנו מקבלים על השואב ולכמה זמן.
  • האם מדובר בשואב אבק רועש או שואב שקט.
  • האם השירות כולל החלפת חלקים מקוריים וכן הזמנת טכנאי לבית.
  • האם יש צורך לבצע טיפולים מיוחדים בשואב על מנת שהוא יעבוד בצורה תקינה.